تیم خلاق ما

گروه طراحی سایت صنوبر در سال 1394 با اهداف روشنی ایجاد گردیده و اکنون یکی از بزرگترین طراح سایت های ایران می باشد

 • طراح گرافیست

  گروه طراحی سایت صنوبر

  رضا موسوی طراح و گرافیست

  طراح گرافیست گروه طراحی سایت صنوبر

 • توسعه دهنده وب

  افسون قوامی

  افسون قوامی توسعه دهنده وب

  توسعه دهنده وب گروه طراحی سایت صنوبر

 • Php توسعه دهنده

  گروه طراحی سایت صنوبر

  محمد مهدی برماس توسعه دهنده وب

  توسعه دهنده وب گروه طراحی سایت صنوبر

تخصص ما

گروه ما جمعی از متخصصین برتر می باشند که به صورتت تخصصی در دفتر گروه و جمعی هم به صورت مستقل کار میکنند

95

طراحی و توسعه وب سایت

اولین نیاز هر مجموعه زنده در عصر حاضر وبسایتی کارا، زیبا و هوشمند است که تا حد زیادی در افزایش اعتبار و اعتماد مخاطب، به آن مجموعه کمک کند. با خیال راحت روی ما حساب کنید.

70

بهینه سازی وب سایت

هر وب سایت چه در مراحل پیاده سازی و چه بعد از آن، نیازمند رعایت اصول SEO و فعالیت های بهینه سازی است. این مهم به شما کمک می کند وبسایت شما در جستجوها، رتبه بالاتر و در نتیجه بازدیدهای بیشتری داشته باشد.

10

طراحی گرافیک

طراحی انواع سفارشات گرافیکی و تیزر های تبلیغاتی شرکت ها با قدرتمندترین نرم افزار های طراحی و جدیدترین روش های طراحی

90

اندروید

بر اساس آمار، فقط در ایران، بیش از ۱۰ میلیون دستگاه اندرویدی وجود دارد. آیا این تعداد مخاطب، برای شما وسوسه برانگیز نیست؟! متخصصان ما با جدیدترین روش ها بهینه ترین نرم افزارهای اندرویدی رو تولید می کنند.

پروسه طراحی

پروسه طراحی و برنامه نویسی گروه ما به چه صورت است ؟

ما با تبادل نظر، تحقیق و درک درست از نیازها و اهداف وب سایت شما را امکان سنجی می کنیم و بر روی ساختار کلی آن برنامه ریزی انجام می دهیم، تا در بهترین مسیر خود برای رسیدن به اهدفتان قرار گیرد.

در این مرحله ما با درک درستی که در مرحله قبل انجام دادیم با تیم گرافیست صنوبر به طراحی گرافیکی قالب وب سایت شما می پردازیم تا به بهترین نتیجه ممکن برسیم و تمامی امکانات مورد نیاز شما را در آن پیاده سازی کنیم.

در این مرحله اگر قالب گرافیکی مورد تایید شما بود که به مرحله ی بعد می رویم ولی اگر قالب مورد تایید شما نبود، تیم گرافیست و طراحی قالب ما تا زمان رضایت کامل شما به کار بر روی قالب ادامه می دهد و نظرات شما را بر روی آن اعمال می کند تا تایید نهایی شما گرفته شود.

در این مرحله است که ستون های اصلی وب سایت شما بنا می شود و تیم برنامه نویسی ما این کار را به عهده می گیرد، در این بین شما در جریان پیاده سازی این بخش ها قرار خواهید گرفت و با برنامه نویس های ما در تعامل خواهید بود.

تیم کنترل کیفیت ما با تست تمام صفحات و ویژگی های وب سایت شما از کارایی آن برای استفاده کاربران از آن مطمئن خواهد شد.

وقتش فرا رسید! وب سایت شما آماده به کار می باشد همچنین در این مرحله تیم پشتیبانی ما در هر زمانی که برای وب سایت شما مشکلی بوجود بیاید از شما حمایت خواهد کرد.

ورود به صنوبر بلاگ

برای ورود به پایگاه اینترنتی صنوبر بلاگ کلیک کنید.

christosFancy home